Vlastní Velikost 16:9 PET Crystal Vysoký Zisk ARL Projekční plátna Určené pro UST projektor pro Domácí Kino A konferenční Místnost

10 840.92 Kč

Dostupnost: Skladem

a1291

Tato obrazovka je vyrobena speciálně pro Ultra Short Throw projektory, jako jsou nové Xiaomi Mijia 4K Laser, Optoma 4K Laser, LG 4K Laser a HiSense modely, aby vám nejlepší možné kvalitě obrazu, mnohem lepší než bílé zdi nebo pravidelné bílý, non UST obrazovce.To má mikro 'sawtooth' povrchové struktury nutné k odvrácení obrazu promítaného z pod obrazovky optimálně divákům oči a ne na strop.Odmítá také okolní světlo od světla a předpokládané úvahy nad.Pokud jste tak již neučinili, prosím, číst nebo sledovat videa o tom, jak UST obrazovek práci na této stránce.

PŘEHLED 1. Název produktu: 100"120"16:9 UST CLR / ALR úzký Rám Projekční plátno s PET Black Crystal pro laserový projektor wemax a300 2. Typ textilie: UST CLR/ ALR s 0,9 získat na 180° pozorovací úhel - Multi-vrstva PET tkaniny se směrovou reflexní povlak - 3. REACH, ROHS, bez formaldehydu a toluenu 4. Vysoká kvalita zpracování, matný černý hliníkový rám 5. LED Podsvícení je volitelné 6. Snadná montáž na zeď 7. Plně 4k UHD schopný, Aktivní 3D kompatibilní 8. Velmi štíhlý "zobrazení návrhu" - pouze 12 mm rám viditelné na každé straně 9. Speciálně optimalizovány a vhodné pouze pro ultra-short throw projektory 10.5 Roky Záruka Výrobce 11. Vlastní požadavky jsou přijatelné

VÍCE INFORMACÍ

8K Ultra Short Throw Projekci – Žádný Prostor?Žádný Problém!8K UST ALR pevný rám obrazovky je první 8K projekce obrazovky speciálně navržen pro ultra-short throw projektory, které mohou vytvořit obraz až 120" ve velmi krátké projekční vzdálenosti.Nejen že to šetří místo, ale nyní můžete mít TV-kvalitní obrazovky s mnohem větší velikost obrazu.UST ALR Technologie Obrazovky přináší 900% větší kvalita obrazu

Na rozdíl od běžné projekční plátno, naše UST ALR obrazovky je navržen tak, aby udržet nejlepší kvalitu obrazu za jakýchkoli prostředí.Naše obrazovka využívá Nano Technologii Čoček, které obsahují miliony reflexní nano částice, které by odfiltrovat 90% okolního světla a odrážejí pouze projektoru světlo zpět do publika.To přináší kontrast obrazu o 900% reprodukovat nejvíce detailní obraz i ve světlé místnosti.

Integrované LED Osvětlení, aby Kompliment Vaše Výzdoba (Volitelné)

Nastavení náladu ještě nikdy nebylo tak snadné.Naše Ultra Short Throw snímek obrazovky funkce integrované LED podsvícení, takže je snadné spárovat s vaším zařízením, a aby váš obsah vyniknout ještě více.High-density Led diody umožňují větší, hladší světlo aura než většina našich konkurentů, a to i v rozích!Měkké osvětlení zvýší váš obsah je vnímán rozdíl, což pro lepší zážitek ze sledování.

Duální Konstrukce Rámu.Bez Kompromisu na Podobě nebo Funkce

Skvělý snímek, můžete vzít svůj obsah na další úroveň, takže jsme navrhli naše rámy jako klíčový prvek našich špičkových obrazovek.Naše podpis Duální konstrukce Rámu se skládá ze dvou různých snímků: jeden snímek drží displej, podpora Adaptivní Twin Napínací systém a zaručuje dokonale rovný povrch.Druhý zahrnuje ¾ " slim high-density černá velur lůžkem.

Plyšové 2/5" (10mm), Velurové Zabalené Hliníkové Rámy

Aerospace-grade hliníková konstrukce, v kombinaci s duální konstrukce rámu, znamená to, že obrazovka nebude ohnout nebo luk za žádných okolností.3/4" rám je zabalené v high-density černá velur, který byl vybrán pro svou schopnost úplně absorbovat přebytečné světlo.Tím, že toto rozptýlené světlo neviditelné, kontrast a jas jsou viditelně zesílené, aby váš obsah se zobrazí čistý a ostrý.

Adaptivní Twin Napínací Systém pro Dokonale Plochou Obrazovku

Projekce dokonalosti nelze dosáhnout, pokud vaše obrazovka je pomačkaný nebo zkroucený.Vyvinuli jsme napínací systém, který zaručuje dokonale rovný povrch pro zvýšení vašeho projektoru je vizuální výkon.Dvě Fáze Napínací Systém je multi-directional: rám napínací systém, který se ukotví na obrazovce více bodů k rámu pomocí vyrovnávací tyče po obrazovce obvodu rovnoměrně distribuovat napětí.

Vychutnejte si Zážitek z Filmové Dokonalosti

Vzrušení z poslední akční film. Svádění výtvarného umění-dům klasický.Mrazivý, strašidelný thriller.Art kina je jediný skutečně známý, když jste schopni se pustit reality a vklouzla do jiného světa.Nechat světla a zvuky obklopí vás a přenesou v čase a prostoru.

SCREEN MATERIÁL

8K UST ALR materiál screen je nejlepší volbou z UST laserový projektor, je to s speciální optické sawtooth struktury a světlo-odmítnutí filtr dát ohromující výkon v okolního světla.Snímky jsou reprodukovány bez hot-špinění dalších obrazovek, které se spoléhají na vysoký zisk k překonání okolního světla.Také, to má žádné světlo-odraz.Na rozdíl od tradičních obrazovky, UST ALR materiál je schopen prezentovat obraz za jasného světla.To má odstranit mlhavý jev, téměř ideální pozorovací kužel 180 stupňů, naše USTALR materiál je schopen být viděn od extrémních off axis pozice.Dokonce i když jste sledoval na dlouhou dobu, vaše oči nebudou cítit unavený.Vlastnosti A Výhody 1. Zorný Úhel:180°(90°±LR), Zisk: 0.9 2. Široký Pozorovací úhel s plnou jednotnost pro vynikající on/off-osy prohlížení 3. Rovnoměrnost dosahuje ne perceptable colot posun, textury, světlé skvrny nebo tmavé rohy 4. Přináší přesnou věrnost barev, úrovně černé a kontrast zlepšení 5. Černá-zálohování eliminuje pronikání světla 6. Aktivní 3D, 8K 4K Ultra HD, HDR Připraven 7. Flíček-zdarma materiál vytváří výjimečnou kvalitu obrazu poskytuje ostré a jasné snímky 8. Absorbuje až 98% okolního světla 9.Ověřené Imaging Science Foundation(ISF) Technické Údaje

Štítky:Alr Obrazovce, Palcový Displej Pro Projektor, Mini Projektor, šedá Promítací Plátno Rám, 3d Projektor Obrazovky, Domácí Kino, Fast Fold Obrazovce, Projektor Obrazovka Stativ, Projekt Obrazovce, Ovládání Projekce Obrazovky.

Obrazovka materiál barva Tmavě Šedá/ Černá šedá
Původ KN(Původu)
Certifikace UL
LED Podsvícení volitelné
Typ Obrazovky snímek obrazovky
Číslo Modelu HKUSTCLR
Získat 0.9
Screen materiál PET Black Crystal ALR/CLR
Podpora Aktivní 3D, 8K,4K Ultra HD a HDR Připraven
Zorný Úhel 180 stupňů (90 stupňů L/R)
Materiál Rámu hliníkový rám
Formát 1
Záruka 5 Let
Název produktu UST ALR Úzký Rám Obrazovky
kompatibilní projektor Ultra short throw laserový projektor
Značka Mivision
Přenosný No

Napsat svou recenzi!

Vlastní Velikost 16:9 PET Crystal Vysoký Zisk ARL Projekční plátna Určené pro UST projektor pro Domácí Kino A konferenční Místnost

Napsat svou recenzi!

Související produkty