Memo "celý svět" desková hra Bambi 7204

79.30 Kč

Dostupnost: Skladem

a135302

"Memo"-hra je opravdu zajímavý a překvapivě užitečné! Ona bude snadno rozveselit malé i velké společnosti. Budete staňte se fanouškem této hry, a snaží se hrát pouze jednou.

"Memo" je jedním z těch vzácných her, kde úspěch mísy závisí na schopnostech a úsilí hráče, než hodně štěstí.

"Memo" je užitečné hra s jednoduchými pravidly, kde si děti mohou vyhrát bez "givingsová" v dospělé!

Hra se skládá z spárované karty s obrázky. Celkem 25 párů (50 karet). Nebudete všimněte si, jak si zapamatovat vše, co je zobrazené na kartách. Tato hra, samozřejmě, rozšiřuje horizont, rozvíjí pozornost, cvičí paměť.

Také v soupravě najdete brožuru, která popisuje všechna místa, zobrazené na kartách. Pro jistotu, budete učit spoustu nových věcí.

A pokud máte mapu světa, můžete komplikovat hru tím, že přidá úkol na to, kde dítě je nabízen umístit karty v souladu s jeho skutečnou polohu na mapě.

A možná, že po vás bude chtít vidět celou rodinu, aby to místo vidět? Koneckonců, v Rusku a ve světě existuje tolik úžasných míst, kde je to opravdu stojí za návštěvu! Hrát "memo" a cestování s radostí!

A konečně, "memo", je vždy dobrý dárek, který je stejně vhodný jak pro chlapce a pro dívky.

Sada:

-50 karty,

Brožury.

Štítky:Bambi ženy, Bambi Jelen, Baby Bambi, Bambi Náhrdelník, Bambi Girl, Bambi Panenka, Bambi, Dupík, Bambi Hračka, Případ Thumper, Bambi Tričko.

Značka NIC

Napsat svou recenzi!

Memo "celý svět" desková hra Bambi 7204

Napsat svou recenzi!

Související produkty