Doprava zdarma nová tisková hlava QY6-0052 pro CANON ip90 ip90V ip80

535.08 Kč

Dostupnost: Skladem

a142

VEZMĚTE PROSÍM NA VĚDOMÍ: TO JE VELMI MOŽNÉ, ŽE PO INSTALACI TISKOVÉ HLAVY, TO NEFUNGUJE, A DŮVOD, PROČ JE MOŽNÉ, ŽE VAŠE TISKOVÉ HLAVNÍ PALUBĚ HOŘÍ TISKOVÉ HLAVY.JE TO VELMI MOŽNÉ, MÁME 10 LET ZKUŠENOSTÍ V TISKÁRNĚ POLE, A VÍME, ŽE TOHLE SE STÁVÁ ČASTO. TAKŽE POKUD SE SETKÁTE PROBLÉM, ZAJISTÍME VÁM PLNOU NÁHRADU PRO VÁS,MŮŽEME PŘIJÍT O PENÍZE, ALE, PROSÍM, NEOPOUŠTĚJ NEGATIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU. JE TO MOŽNÁ NAŠE chyba, NEBO VAŠÍ TISKÁRNY chyba . *************************************************************

Doprava zdarma 100% nová tisková hlava QY6-0052 pro CANON ip90 ip90V ip80

Příslušenství Tiskárny

balení : 1ks součástí

=========================================================================

Podmínky

1. Komunikace nebo platba musí být provedena do 7 dnů po aukci uzavřel. Pokud nejsou tyto podmínky splněny, prodávající si vyhrazuje právo na zrušení aukce.

2. Přepravní a manipulační poplatky pro Singapore Post nebo China Post Mezinárodní Ekonomie Letecké Pošty, někdy USPS. A 99% našich výrobků je DOPRAVA ZDARMA , To bude trvat 3~22 pracovních dnů,Různé země, Různé dodací lhůty. POKUD POTŘEBUJETE RYCHLEJŠÍ DOPRAVCE, PROSÍM, KONTAKTUJTE NÁS PRO UPS/DHL/EMS SLEVA . DOPORUČUJEME EMS.

3. Pokud kupující chtějí vrátit pod non-open stavu, kupující musí zaplatit náklady na dopravu od nás kupující a návrat přepravní náklady. prosím pochopit. většina našich výrobků jsou drahé, pokud budete potřebovat není to, prosím tě, neotvírej to. díky.

4. Naše Zpětná vazba Politiky: V pravidelných intervalech, budeme jít přes naše zpětnou vazbu soubor a odeslat zpětnou vazbu pro všechny ty, kteří podali zpětnou vazbu na usa. Tato politika zajišťuje, že se každému dostane náležité uznání a dělá proces trochu hladší pro obě strany. Pokud jste spokojeni s vaší transakce s námi, prosím, zanechte své komentáře na náš soubor a my se ujistěte se, oplatit, když děláme naše aktualizace. Před odesláním negativní zpětnou vazbu, prosím, kontaktujte nás, takže můžeme pracovat na to. Negativní zpětná vazba nepomůže řešení problémů.

5. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, pošlete zprávu pro nás před uvedením vaši nabídku.

6. Mezinárodní kupující bude odpovědný za případné vlastní, povinnost, nebo makléřské poplatky,hlavně ty z Německa. Poslat přepravní instrukce/žádost o platbu.

Štítky:Canon Mx925 Tiskové Hlavy, Epson Me200, Canon Gear, Ip90v, Canon Hlava, Canon Ip90 Tiskové Hlavy, Canon Tiskové Hlavy, Doogee S55 Lite, Canon I80, Doogee S60 Pro.

Značka CaoDuRen

Napsat svou recenzi!

Doprava zdarma nová tisková hlava QY6-0052 pro CANON ip90 ip90V ip80

Napsat svou recenzi!

Související produkty