35W 5A Konstantního Proudu Elektronická Zátěž 1V-25V USB Baterie Tester Vypouštění Kapacita Tester metr 12V 24V Nabíjecí

255.64 Kč

Dostupnost: Skladem

a1425

25W 35W Konstantního Proudu Elektronická Zátěž 25V 5A USB Baterie Tester Vypouštění Kapacita Tester metr 12V 24V

Popis: Vlastnosti:

1. Vlastnosti Produktu

• Samostatné napájení design, měření obvodu a zobrazení obvodu samotného výrobku nespotřebovávají energii z napájecího zdroje pod test a měření je přesnější a spolehlivější.

• LCD displej, který může zobrazovat zatížení vstupní napětí, vstupní proud, příkon, doba vybíjení, vypouštění maH, teplotu produktu a další informace.

• Kompletní ochrana mechanismus s podpěťovou ochranu, ochrana proti přepětí, nadproudová ochrana, přemoci ochrana a ochrana proti přehřátí.

• Současná úprava používá dlouho-rukojeť potenciometr, který lze otáčet ručně, bez nutnosti použití dalších nástrojů jako je například šroubovák.

• Napětí a proud korekční funkce, aby splňovaly vysoké požadavky na přesnost zákazníků.

• Parametry mohou být uloženy vypnutí napájení.

•Platí pro různé zdroje energie (energie produktu, nabíječka, nabíjení poklad, atd.) stárnutí nebo funkční test, test různých kapacita baterie vybíjecí charakteristiky, desktop malé zatížení.

2. Produkt ilustrace

3. Podrobnosti o produktu

3.1 funkce

1, LCD displej

V normálním režimu, zobrazí se na displeji LCD zatížení vstupní napětí a zatížení teplotou; následný ukazuje zatěžovací proud, výkon, kapacita a doba vybíjení.

V chráněném režimu, zobrazí se na displeji LCD ochranný kód.

V režimu nastavení, na displeji LCD se zobrazí různá nastavení parametrů kódů a parametrů prahové hodnoty.

2, zatížení stávající nařízení

Velikost vybíjecí proud lze nastavit pomocí potenciometru.

3, zvukový a světelný alarm

Při zatížení je zapnuto, RUN kontrolka stále svítí a bzučák není zvonění. Při zatížení je off, RUN nesvítí kontrolka a zvonek nezvoní. Po vstupu do režimu ochrany, bzučák se spustí alarm a SPUSTIT ukazatel bude blikat.

4, inteligentní ventilátor chlazení

Ventilátor se automaticky spustí při zatížení vypouštění výkon vyšší než 10W nebo zatížení je teplota vyšší než 40°C.

5, kapacita a doba vybíjení automatické statistiky, tak dlouho, jak zátěž je zapnuta (RUN kontrolka stále svítí) spusťte statistiky, vypněte zátěž (BĚH indikátor nesvítí), zastávka statistiky, statistiky, podpora power-down skladovací, jasné statistiky, jediný způsob je stisknout '-"' tlačítko když se na displeji LCD zobrazí kapacitu nebo doba vybíjení. Prosím, jasné statistiky před zahájením statistiky. Maximální vybíjecí kapacity (SLADKÉ) a maximální doba vybíjení (OHP) lze zapnout nebo vypnout v režimu nastavení, a práh, velikost lze nastavit. Když je překročena prahová hodnota, zátěž se automaticky vypne, což umožňuje bezobslužné výtok experimenty.

6. Perfektní software a hardware ochranu mechanismu, a software ochrany prahová hodnota může být nastavena. Po softwarové ochrany, výstup je vypnutý.

Hardwarová ochrana:

Jak modul, napájecí port a zatížení vstupní port mají anti-reverzní ochrana.

Softwarová ochrana:

OVP - ochrana proti Přepětí (výchozí 25.5 V, můžete nastavit sami, poté, přepěťové ochrany, SPUSTIT indikátor bliká, LCD rozhraní zobrazuje OVP);

OCP-nadproudová ochrana (výchozí 4.10/5.10, můžete nastavit sami, po nadproudové ochrany, SPUSTIT indikátor bliká, LCD displeje OCP);

OPP - over power protection (výchozí 25.5 W/35.5 W, lze nastavit sám, poté, přes ochranu napájení, SPUSTIT indikátor bliká, LCD bliká OPP);

OTP - ochrana proti přehřátí (nad teplotu ochranu po zatížení je teplota vyšší než 80 °C, SPUSTIT indikátor bliká, LCD displeje OTP);

LVP - podpěťovou ochranu (default 1.5 V, můžete nastavit sami, po podpěťovou ochranu, SPUSTIT indikátor bliká, displej z tekutých krystalů LVP, v vybití baterie test a jiné aplikace, nastavit vhodné LVP, mohou účinně zabránit baterie po vybití, aby nedošlo k poškození baterie)

7. Zatížení je ve výchozím nastavení vypnuta. Po zapnutí napájení, stiskněte tlačítko ON/SET tlačítko pro spuštění nebo vypnutí.

8, všechny nastavitelné parametry lze uložit z moci.

3.2 Podrobné provozu

1, provoz potenciometr

Potenciometr se používá pro nastavení zatížení vybíjecí proud, otáčení ve směru hodinových ručiček, hodnota proudu se zvyšuje a proti směru hodinových ručiček, hodnota proudu snižuje.

2, tlačítko operace podrobné

3.3 Produktu displej rozhraní

4. Poznámka

4.1 Prosím, přečtěte si návod pečlivě před použitím tohoto výrobku! V případě, že modul je poškozen v důsledku nesprávného použití, nebo je-li zařízení odstranit bez povolení, to se nevrací.

4.2 napájecí napětí by mělo být dc 5v, DC napájení, nepoužívejte AC napájení! Je-li napětí nad napětí, modul může být spálen po zapnutí napájení;

4.3 napětí při zatížení, vstup by měl být mezi DC 1.5 V a 25V. Proud by měl být nižší než 4A (ZK-FX25) nebo 5A (ZK-FX35).

4.4 zatížení vstupní port nesmí být zkratovány, jinak se produkt bude spálené.

4.5 dávejte pozor, abyste namočit modulu. Nezkratujte komponenty na desce. Nedotýkejte se kolíků a podložky z komponent na desce.

4.6 Upozornění: Tento produkt nemůže být použit v lékařské, život zachraňující, hořlavé, výbušné, a dalších oborech a příležitostech. Naše továrna nebude nést žádnou odpovědnost za následky.

Obsah Balení

100% Zbrusu Nový

1 x 25W 35W Konstantního Proudu Elektronická Zátěž 25V 5A USB Baterie Tester Vypouštění Kapacita Tester metr 12V 24V

Doprava :

Přijímáme pouze Adresu,Prosím, ujistěte Se, že je to 100% právo.

Objednané zboží bude odesláno v 1 obchodní den do Air Mail, když vaše platba je jasné. Země

Štítky:Android Dock Station, Baterie Cell Monitor, Zatížení Usb Test, Coulometer Pro Baterie, Kuchyňské Spotřebiče Elektronika, Lifepo, Kapacita Baterie Testery, Dc Elektronická Zátěž, 12 V Baterie, 35w Xenon.

Značka DYKBmetered
1-25V USB Baterie Power tester
konstantní proud Elektronická zátěž
Kompatibilní Značka/Model NIC
Kapacita Tester metr
Číslo Modelu 35W 5A

Napsat svou recenzi!

35W 5A Konstantního Proudu Elektronická Zátěž 1V-25V USB Baterie Tester Vypouštění Kapacita Tester metr 12V 24V Nabíjecí

Napsat svou recenzi!

Související produkty