Víko Kufru auta Jaře, Aby Auto Víka Zavazadlového prostoru se Automaticky Otevře Pro Honda Civic Fit Accord, Stream HRV CRV Pilot Odyssey Jazzová Legenda

323.26 Kč

Dostupnost: Skladem

a150

Víko Kufru auta Jaře, Aby Auto Víka Zavazadlového prostoru se Automaticky Otevře Pro Honda Civic Fit Accord, Stream HRV CRV Pilot Odyssey Jazzová Legenda Vhled Pas Město

Barva: modrá, červená, zlatá Materiál: Vysoce Uhlíkové Slitiny Poznámka: 1. Různé modely mají různé hmotnosti víko zavazadlového prostoru; 2. Kufr je vybaven různé produkty, jako jsou zvuková izolace bavlna a ocasní ploutve. Proto, to je nemožné přesně určit, zda 1 pc na jaře je dostačující, takže balíček prodáváme je 1 pár !

✔ Vztahovat na vozidla, jejichž víko kufru nemůže být zrušena automaticky. ✘ Když auto kufr je vybaven hydraulickým tyče, nelze nainstalovat springs. ✘ Nevztahuje se na hatchback, off-road, SUV.

Po instalaci, víko kufru bude automaticky stoupat, vhodné dát nebo vzít věci.

Vysoce uhlíkové slitiny materiál, silné a odolné proti opotřebení silné pružnost

Délka může být upravena tak, volně, a pružné síly může být řízen volně. Nastavitelná matice design pro lepší síla pružiny.

Upravit jaře do vhodné délky (vzdálenosti mezi dva závěsné body), umístění instalace je znázorněno na obrázku. na jaře háček je pokryta s hadicí ke snížení tření.

Štítky:Financování Honda Civic, Honda Fit Jazz, Honda Accord, Honda Accord Uvnitř, Auto Samolepka, Honda Hrv, Honda Partnera, 2020 Honda Civic, Rukojeti Honda Transalp 700, Kufr.

Barva
Materiál
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Víko Kufru auta Jaře, Aby Auto Víka Zavazadlového prostoru se Automaticky Otevře Pro Honda Civic Fit Accord, Stream HRV CRV Pilot Odyssey Jazzová Legenda

Napsat svou recenzi!

Související produkty