Ventil Základní Sada Nářadí 20ks Ventil Jader, 4-cestný Ventil Nástroj, Dual jedna Hlava Ventilu Core Remover Pneuservis Opravy Nástroj

91.82 Kč

Dostupnost: Skladem

a23320

Snadné Použití: Pro rychlé odstranění nebo instalaci pneumatiky ventily. To je často nutné, aby vyždímat ventil jádro, když pórobetonu nebo vypusťte pneumatiku, pak budete potřebovat pneumatiky ventil nástroj pro odstranění.

Široké Použití: Vhodné pro všechny standardní ventil jader, auto, truck, motocykl, jízdní kola, elektrické automobily atd., stejně jako klimatizační jednotky.

Seznamte se s kompletní sadou pro ventil základní péče!

Ventil jader, neopěvovaní hrdinové vašeho vozu. To se může zdát dramatický, ale doslova udržet vaše auto pneumatiky rim. To je důvod, proč je to vždy dobrý nápad, aby si to balení 20 náhradní ventil jader šikovný.

Neboj, použijte tento Ventil Základní Nástroj Sady odstranit ventil jádro, znovu klepněte na závity a vyvrtejte uvnitř ventilu (také pracuje na a. C. jednotka ventily).

barva:Červená + stříbrná

Materiál:slitina železa a pozinkované

Obsah Balení:

1* single head spool remover

1* double head spool remover

1*4 way valve tool

20* mosaz cívka

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky:Pneumatiky, Nářadí Pro Montáž, Kufr Nářadí, Auto Kondicionér, Třmen Oceli, Calip, R12 Na R134a, Box Na Nářadí, Vernier Calip, R134a, Plastové Potrubí, Montáž Nástrojů.

Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Ventil Základní Sada Nářadí 20ks Ventil Jader, 4-cestný Ventil Nástroj, Dual jedna Hlava Ventilu Core Remover Pneuservis Opravy Nástroj

Napsat svou recenzi!

Související produkty