SMATRUL Tuya Wi-fi Smart Plug 16A 220V Adaptér Bezdrátové Dálkové Ovládání Hlasem Moci Sledovat Časovač Socket Domů Kit pro Google Alexa

216.20 Kč

Dostupnost: Skladem

a3

Naše výhoda

Nastavit Plány

Zapněte připojené zařízení zapnout a vypnout v určené časy. Plán obývacím pokoji ventilátor zapnout v dopoledních hodinách, nebo naplánovat své děti lampu vypnout, aby dejte jim vědět, že je čas jít spát.

Nastavit a Zapomenout

Smart Plug je odpočítávání funkce vám umožní nastavit časovač, který automaticky vypne, takže můžete nikdy nebudete muset zajímalo by mě, jestli vaše unplugged zařízení.

Hlasové Ovládání

Smart plug pracuje s Alexa, Google Assistant podporovaných zařízení pro snadné hlasové ovládání.

Vašeho Domova. Jedna Aplikace.

Aplikace Inteligentní Život pracuje s hodně inteligentní domácí zařízení, což umožňuje snadné ovládání vašeho domova z jakéhokoliv Android nebo iOS zařízení.

Žádný Rozbočovač Nutné

Smart plug pracuje s jakýmkoliv zajištěné 2.4 GHz bezdrátové sítě bez nutnosti samostatné hub.

Ušetřit spotřebu Energie a Účty za Elektřinu ( Nová Aktualizace )

Zobrazit energetické zprávy, aby řádně sledovat využití energie kolem vašeho domu. Dozvědět se, která zařízení spotřebovávají nejvíce energie,a vytvořit plány, jak ušetřit energii a účty za elektřinu.

Bezdrátové ovládání režimu

Hlasové ovládání + ovládání APLIKACE

hlasové ovládání

Funguje perfektně s Amazon Alexa,Google, Domova,

Odpočítávání funkce

Můžete nastavit odpočítávání pro zvlhčovače vzduchu, mikrovlnné trouby, kávovary a další. Zařízení se automaticky zastaví. Nebojte se o zařízení pracuje po celou dobu

Načasování Funkce

Nastavte čas pro zapnutí světla. Nastavit čas, aby vařit rýži..

Statistiky Elektřiny

Množství elektrické energie mohou být monitorovány v reálném čase, což je příznivé pro řízení využití elektrické energie.

Power-off Funkce Paměti

Rodinné Sdílení Ovládání Zábava

hlavní účet má výhradní oprávnění,jedním kliknutím sdílet oprávnění s celou rodinou.ať rodina těšit na zábavu inteligentní život!

Specifikace:

1.Vstupní napětí: 100-240V 50/60HZ 2.Maximální proud: 16A 3.S Výkonem Statistiky 4.Bydlení: ABS+PC specifikace žáruvzdorný materiál 5.Specifikace: EU Plug 6.Pracovní teplota: -20 ° C - 50 ° C 7.Wi-fi typ: 2.4 GHZ 802.11 b/g/n 8.Sítě úroveň zabezpečení: WPA/WPA 9.Spotřeba energie v pohotovostním režimu

Jak přidat zařízení do mobilní aplikace

1.Skenování QR kód na manuální, nebo Hledat Inteligentní Život ', aby se stáhnout a nainstalovat na zařízení APP 2.Po zapojení je dokončeno, zapněte napájení a provozu v závislosti na stavu chytrý přepínač indikátor: 3.Pokud červené světlo smart switch bliká nepřetržitě v této době, to znamená, že smart switch vstoupil do stavu čekání na připojení k WiFi, pak otevřete APLIKACI a postupujte podle pokynů pro připojení k Wi-fi. 4. Pokud kontrolka smart switch není blikající červené světlo, prosím, stiskněte tlačítko smart switch a udržet ji po dobu více než 5 sekund, dokud se červené světlo bliká neustále, pak otevřete APLIKACI a připojit se k WiFi podle návodu.

Jak vyřešit problém (pokud výrobek má problém)

1.uveďte, prosím, e-mail a my vám zašleme video. Můžete zkusit následující kroky. První můžete vymazat signál . Pak re-pair signál 2. Pokud tyto otázky stále neřeší problém, prosím, pošlete video na naši e-mailovou adresu ([email protected]). Budeme zkontrolujte, zda vaše metoda je správná. Případě, že výrobek je skutečně vadný, budeme znovu poskytovat bezdrátové spínače nebo regulátoru.

1.Proč je zařízení nestabilní na app?

1. Každý router s připojení omezené, ale stále více a více inteligentní zařízení pracující na rodinu 2. Spoustu rodina stále používá velmi starou verzi routerseven více než 3 roky před verze. Aby měl vynikající zkušenosti, návrh je : 1. znovu nastavit router připojení omezeno 2. změny nová aktualizace verze routeru 3. prosím poznámka: tyto přepínače pracují pouze na 2.4 G wi-fi sítě, není 5G.

2. Proč APLIKACE nemůže najít zařízení v párování stav?

To proto, že z vyrovnávací paměti telefonu. Prosím, zavřete WLAN ve vašem telefonu, otevřete ji po chvíli. Ve stejnou dobu,prosím, vypněte zařízení, pokud můžete, pak power up to zkusit znovu.

Štítky:Pro Domácí, Livolo Přepínač, Ge Plug, Přizpůsobit Wifi, Multi Smart Plug, Blitzwolf Bluetooth, Sonoff Spínač, Dveře Tuya Smart, Monitor Pc, Inteligentní Zásuvka Wi-fi.

Číslo Modelu BSD33
Feature1 Hlasové ovládání
STANDARDNÍ EU Standardní Zásuvky Adaptér
Velikost 84*50*50mm
Feature3 power monitor
Jmenovitý Proud 16A
Funkce Bezdrátové
Značka SMATRUL
Feature4 odpočítávání funkce
Feature2 Načasování Funkce
Tvar Obdélníkový
Aplikace inteligentní život tuya
Hlasové ovládání Google Home Amazon Alexa ECHO IFTTT
Vstupní napětí AC100~240V,50/60Hz
Prodlužovací Kabel Délka NIC
Původ KN(Původu)
Wifi 2.4 GHz 802.11 b/g/n
Typ Instalace Nástěnný
Certifikace CE, ROHS Certifikace
Je Inteligentní Zařízení Ano

Napsat svou recenzi!

SMATRUL Tuya Wi-fi Smart Plug 16A 220V Adaptér Bezdrátové Dálkové Ovládání Hlasem Moci Sledovat Časovač Socket Domů Kit pro Google Alexa

Napsat svou recenzi!

Související produkty