USB Bezdrátový Ruční TELEVIZE, Video Herní Konzole Stavět V 568 Classic 8 Bit Herní mini Konzole Dual Gamepad HDMI-Kompatibilní Výstupní

296.55 Kč

Dostupnost: Skladem

a366

Nabízí Tři Modely

Vážení přátelé! Vyvinuli jsme tři video herní ovladače pro vás. Model vestavěný 600 hry, ne opakovat! Podpora HDMI-Kompatibilní! Model B vestavěný 568 hry, ne opakovat! Podpora HDMI-Kompatibilní! Model C vestavěných 620 hry!Podpora AV OUT! Věřte mi, je to rozhodně stojí za to peníze!

Bezdrátové Retro Hra Podporuje HDMI-Kompatibilní Výstupní

Nejnovější verze gamepad, cítíte se velmi retro s dětství chuť? Myslím, že odpověď musí být! Naše filozofie designu začíná od trend a trend doby, a všeobecně přijímá názory zákazníků na to, představit tento ovládací rukojeť pro každého! Vylepšená verze rukojeť design dělá dva gamepady vypadat jednodušší a elegantnější, což hráč retro pocit. Pokud chcete hrát klasické hry s dobrými přáteli nebo rodinou, pamatujte šťastné dětství, zapomenout na problémy života a práce, prosím, nenechte si to ujít, určitě si vyberete! Tato herní konzole může splnit vaše požadavky! Pamatujte si, že tento produkt je skvělou volbou pro dobrého přítele

Plug and Play, není Nutná Žádná Akce

Jsme chápe, že kupující jsou velmi naštvaný, protože jejich oblíbené produkty dorazí na jejich straně, ale nebude fungovat! Jsme tvrdě pracovali, aby se produkty, pečlivě zvážit potřeby kupujícího a různé těžké kroky. Vyvinuli jsme herní konzole pro tebe, který nevyžaduje žádné ovladače, mají být instalovány automaticky. Stačí připojit herní konzole do USB portu TELEVIZORU a používat TV. Dálkové ovládání nastavuje odpovídající kanál a můžete začít hrát hru! Velmi jednoduchý a snadno ovladatelný! Poznámka: Pokud připojíte herní konzoli do TELEVIZE, usb rozhraní a zjistíte, že tam není žádná reakce, jsme testovali a můžeme konstatovat, že napětí nemusí být stejný vzhledem k rozdílu napětí v každé zemi. Řešení jsme dát je, aby připojit herní konzole přímo do TV. Můžete použít externí USB konektor na ued.Prosím, nebojte se, to je jen malý počet zákazníků nelze použít, většina zákazníků může fungovat normálně!

Build-in 568 Non-opakující se Klasické Hry

Tento černý herní ovladač, který podporuje HDMI-Kompatibilní výstup, vzhledem k technické a čip požadavky, můžeme jen dodat, 568 non-opakující se klasické hry pro vás! Vyřešit problém první generace herní konzole opakování hry, nemusíte se obávat ztráty vaši hru náladu, protože mnoho opakovaných her. Pokud máte pocit, že opakované hry jsou tě trápí, určitě si vyberete! Jste velmi zájem o to, co hry jsou postaveny do naší herní konzole? Je něco, co se těším? Prosím, zanechte nám zprávu a my vám pošleme seznam her! Poznámka: hra je zobrazeno na obrázku je pouze pro referenční!

Podpora HDMI-Kompatibilní Se

První generace herní konzole podporuje pouze AV výstup a mnoho HDTV zákazníci jsou velmi spokojeni s obrazem! Neustále, aby návrhy na nás, abychom se změnili. Proto jsme inovovali a snažil původní technologií, a teď jsme oficiálně zavedli tento černý 8-bit video hry konzole, která podporuje HDMI-Kompatibilní. Těšíte se na to? Naše video herní ovladač může hrát bezdrátové funkce a podpora USB nabíjení do vzdálenosti 10 metrů. To je vyřešen, protože délka rukojeti line, to musí být blízko k TELEVIZORU, což vede zrak ztráty způsobené ponořením do nelítostné hry na dlouhou dobu! Ještě důležitější je, jen"1"(označeno na gamepad), může podpora ukončit hru, stiskněte a podržte tlačítko SELECT+START ve stejnou dobu. Poznámka: Tato rukojeť v současné době nepodporuje ukládání hry!

Napájení Úspora

Nízká spotřeba infračervené připojení! Tento ovladač vyžaduje dvě AAA baterie. Vzhledem k otázky bezpečnosti během přepravy, naše balení neodesílá baterie. Zákazníci budou muset kupovat v místním obchodě. Proč by měla navrhnout AAA regulátory pro zákazníky? Podle našich mnoha let zkušeností z prodeje, jsme přesvědčeni, že lithiové baterie herní ovladač má určitou životnost, chceme, aby poskytnout vám lepší služby a kvalitu, rukojeť řešení pomocí AAA baterií, je nejlepší!

Rozměry Výrobku

Balení Seznam

2 X Ovladač (ne včetně baterie) 1 X Hra Stick 1 X Nabíjecí Kabel

Bezdrátové Retro Hra Podporuje AV Výstup

Vylepšená verze design umožňuje dva gamepady vypadat více stručné a štědré, což retro pocit. Tato herní konzole build-in 600 non-opakující se klasické hry!Upgrade hry z první generace video herní ovladače. Pokud máte pocit, že opakované hry jsou trápí vás, prosím, neváhejte si vybrat!

Podpora AV Out

Druhá generace herních konzolí jsme se ještě udržet první generace konstrukční koncepce, vzhledem k tomu, že problém některých kupujících televizory, budeme i nadále zavést herní konzole, která může podporovat AV výstup pro kupující.

Balení Seznam

2 X Ovladač (ne včetně baterie) 1 X Hra Stick 1 X Nabíjecí Kabel 1 X AV Kabel

Štítky:Video Konzole X, Box Retro Herní Konzole, Klobouk Video Hry, Retro Mini Hdmi 64, Smart Tv, NINTENDO SPÍNAČ, Duch Stick, Ovládání, Hra Kapesní Přehrávač, Bluetooth Wii.

Barevný Displej No
Typ Video Herní Konzole
Funkce Retro Video Herní Konzole
Původ KN(Původu)
Značka TECTINTER
Certifikace NIC
Styl video herní konzole, tv
Číslo Modelu Podpora TV Výstupu Video Hry
Komunikace USB
Balíček No
Dotykový Displej No
Hry Vestavěný 568Games

Napsat svou recenzi!

USB Bezdrátový Ruční TELEVIZE, Video Herní Konzole Stavět V 568 Classic 8 Bit Herní mini Konzole Dual Gamepad HDMI-Kompatibilní Výstupní

Napsat svou recenzi!

Související produkty