100 sad clipper ostří podporu velkoobchodní nákup Podporu hromadné objednávky

6 588.91 Kč

Dostupnost: Skladem

a495

Profesionální Zastřihovač Typer Čepele Model: W-4 1) Exquistite práce,vysoce uhlíkové oceli, čepel+ keramické pohybující se ostří. 2) Vhodný pro většinu typů vlasů zastřihovače: (NG-101,NG-103PLUS,NG,777/888,WAHL 5-HVĚZDIČKOVÝ SENTOR,SUPER TAPER,SUPER TAPER II,PRO ZÁKLADNÍ,MAGIE ZÁKLADNÍ a další podobný model) 3) Včetně 2 šroubů. 4) Bílé nebo černé keramické pohybující se ostří pro výběr.Profesionální Zastřihovač Typer Čepele Model: D16-BS001 1) Exquistite práce,vysoká uhlíkové oceli materiál. 2) Vhodný pro většinu typů vlasů zastřihovače: ( NG-101,NG-103PLUS,NG,777/888 ,WAHL 5-HVĚZDIČKOVÝ SENTOR,SUPER TAPER,SUPER TAPER II,PRO ZÁKLADNÍ,MAGIE ZÁKLADNÍ a další podobný model). 3) Zahrnují 2 šrouby. 4) Stříbrné barvy nebo zlaté barvy na výběr.Profesionální Potácejí zubů Čepele Model: W-2

1) Exquistite práce,SK5+440C materiál.

2) Vhodný pro většinu typů vlasů clipper.

( WAHL 5-HVĚZDIČKOVÝ SENIOR,WAHL SUPER TAPER,SUPER TAPER II.TAPER 2000,PRO ZÁKLADNÍ, MAGIE, KLIP a Další podobné modelu ...) 3) Včetně 2 šroubů. 4) Stříbrné barvy nebo zlaté barvy na výběr.Náhradní Čepel Pro T-outliner Zastřihovač Modelu: T-1 • Uhlíkové oceli pro spolehlivé, s dlouhou životností ostří, které zůstane ostré.

• Zavřít-řezání, T-blade, může být nula gapped • Vhodné pro Andis D7/D8 zastřihovač,WMARK NG-301/302. Náhradní Čepel Pro Detailer Zastřihovač Modelu: T-2 • Hlavní materiál: 420J2 nerezové oceli. • Vhodné pro WAHL 8081 detailer zastřihovač. • Stříbrné barvy nebo zlaté barvy na výběr.

Náhradní Čepel Pro T-outliner Zastřihovač Modelu: T-3 • Hlavní materiál: 420J2 nerezové oceli. • Vhodné pro Andis model GTO, JÍT, SL a SLS trávníků. • Stříbrné barvy nebo zlaté barvy na výběr.FAQ: Q: Jaký je rozdíl mezi modely těchto nožů ?A: Používá se pro různé typy vlasů zastřihovač a zastřihovač chloupků .Q: Můžu dostat lepší slevu když si koupím víc ?A: samozřejmě, že můžete, kontaktujte nás, pokud chcete, aby velkou objednávku,budeme vám velkou slevu, možná bude mít další dárek pro vás.Otázka: Můžete, aby se mé logo na čepeli ?A: Pokud si můžete koupit více než 2000 sad,můžeme je vyrobit s vaším logem.Q: Můžeme se dozvědět více o vaší společnosti ?A: Ano, Založena v roce 2006, Shenzhen Nový přírůstek Import a Export Ltd (Nový Zisk Industrial Ltd.) je profesionální vývozce se specializuje na kosmetické a osobní péče výrobků.Naše produktové platformy-KiKi Beauty Světě pokrývá šest produktových řad, včetně Kadeřnictví a Péče Series, Péči o Pleť a Nehty Art Series, Masér Série, kadeřnický a Kosmetický Salon Doplňků, kadeřnický a Kosmetický Salon Zařízení a kadeřnický a Kosmetický Salon Nábytek.Aby splňovaly různé požadavky zákazníků po celém světě, jsme neustále aktualizovat náš katalog a v současné době nabízíme více než 2000 výrobků.Jelikož máme široký sortiment výrobků, můžeme poskytnout zákazníkům one-stop získávání služba, která jim pomáhá šetřit čas a náklady na vyhledávání a přístup k většině salon a kosmetické výrobky v Číně trhu.Mnoho zákazníků těší velké zkušenosti a dostal uspokojivé produkty a služby ve spolupráci s námi.Přes 14 let vývoje, jsme získali důvěru zákazníků z více než 70 zemí a stát se vedoucí kosmetické produkty dodavatele v Číně, s naší konkurenční ceny a dobré kvality.Budeme průběžně zaměřuje na poskytování kvalitní produkty a nejlepší služby pro každého zákazníka..Q: Můžeme se dozvědět více o WMARK značky ?A: Ano,WMARK značka byla založena v roce 2013, se zaměřením na nový highend kadeřnické nástroje a související příslušenství terénu, se spoléhat na let nashromážděných zkušeností a zájem trhu smysl, jsme vyvinuli řadu jedinečný styl, kvalitní výrobky, dobrá hodnota za peníze, dobré word-of-mouth komunikace vyhrál celosvětové spotřebitele po celém světě.Q: Myslíte si, přijmout dropshipping ?A: samozřejmě, jsme přijmout každý prodávat naše výrobky,pokud vaše objednávka množství je dobré, můžeme vám extra slevu.

Štítky:Lamina Wmark, Tunika Ng 2021, Wmark 103 Ng Plus, Korálky Turmalín, Dítě Vlasů Zastřihovač, Clipper Wmark, Clipper Kryt, Hromadné Hodně, Dlaždice, Zastřihovač Wmark Kov.

Značka WMARK
Číslo Modelu W-4/P-2/T-1/T-2/T-3
Typ Produktu Zastřihovač Chloupků Díly

Napsat svou recenzi!

100 sad clipper ostří podporu velkoobchodní nákup Podporu hromadné objednávky

Napsat svou recenzi!

Související produkty