55cm Velký Luk Pro Řemesla Vánoční Stuhou Luk, Vánoční Strom, Ozdoby Bowknot Svatební Dekorace Nový Rok Dodávky

103.51 Kč

Dostupnost: Skladem

a53

Název produktu: Vánoční Luk Tvar Výrobku: Luk Produktu Materiál: Stuha Produktu Velikost: 20 cm*55 cm Výrobek, Barva: Červená Příležitosti: Svatby, Slavnostní Akce, Vánoce, Nový Rok Použití: Vánoční Luk,Vánoční Ozdoby,Ozdoby na Vánoční stromky,Luky Pro Řemesla,Vánoční Stuhou Luk

Naše společnost výhody: za Prvé, cena koncese: naše společnost se specializuje na Vánoční dodávky a festival dodávky, velkoobchod, maloobchod. Výrobky se prodávají dobře ve spotřebitelském trhu, a vychutnat si vysoce postavení mezi spotřebiteli. Společnost má stanoveny dlouhodobé a stabilní vztahy spolupráce s mnoha velkých továren. Absolutní ex-tovární ceny, primární zdroj. Společnost může provádět custom-made vzorků, vlastní platba ve výši 30% zálohy za Druhé, integrita řízení: společnost partnery jsou pravidelné velké továrny, a kvalita je zaručena. Za třetí, když obdržíte naše výrobky, a jsou spokojeni, prosím, nezapomeňte nám dát 5 hvězdiček, vaše spokojenost s našimi službami je pro nás hnací silou, aby i nadále sloužit vám! Za čtvrté, pokud máte nějaké názory na naše služby, doufám, že můžete, kontaktujte nás, aby nám řekli, že vaše pochopení, je nám největší podporu! Budeme tvrdě pracovat na řešení problémů, on-line nakupování, integrita je velmi důležité, takže musíme věřit, že jsme tvrdě pracovat, aby dělat lépe! Nicméně, někdy se ta práce je velmi zaneprázdněn, tlak je opravdu velký, může být opomenutí nebo neúmyslné místech. Pokud máte problémy s kvalitou po obdržení produktu, nezlob se, neboj se, věřím, že budeme vám dát uspokojivou odpověď. A usilovat o to, aby v budoucnosti dělat lépe. Ne, neváhejte dát mírné nebo špatné recenze, je to opravdu smutné, vše začíná u komunikace.

Štítky:Prohrábnout Rukáv T Košile, Stuha Vánoční Ozdoby, Lego Star Wats, Luk Tvůrce Nástroj, Tkanina Páv, Skirta Svatební Mašle, Center Svatební Mašle, Luk Dekor, Třpytky Krajky Stuhou, Vánoční Bowknot.

Tvar Výrobku Luk
použití 5 Vánoční luk
použití 2 Luky Pro Řemesla
Značka JIUZHOUHAO
rozměry výrobku 20 cm*55 cm
Sada Typ No
Příležitosti Svatební, Slavnostní Události, Vánoce, Nový Rok
Název produktu Vánoční luk
Barva produktu červená
Počet Ks 1ks
Typ Velkoobchod No
použijte 4 Vánoční ozdoby
Materiál Hadříkem
Produkt materiál Stuha
použití 1 Vánoční Stuhou Luk
Původ KN(Původu)
použití 3 Ozdoby na vánoční stromky

Napsat svou recenzi!

55cm Velký Luk Pro Řemesla Vánoční Stuhou Luk, Vánoční Strom, Ozdoby Bowknot Svatební Dekorace Nový Rok Dodávky

Napsat svou recenzi!

Související produkty