CR 10/CR 7/CR-8/Ender 3D tiskárny DIY Kovové Chladicí Ventilátor Kryt tiskové hlavy, ventilátor potrubní

138.57 Kč

Dostupnost: Skladem

a561

Těšíme se na další rozšíření, příjemný obchodní vztah. Pokud máte nějaké quetion nebo něco potřebovat, pls kontaktujte nás, uděláme, co bude v našich silách, aby jste spokojeni.

Doprava zdarma po celém světě , poslat China Post Airmail.

Dodací lhůta asi 20 až 30 obchodních dnů. Některé země se může zpozdit dobu 1-2 týdnů.

Budeme loď zboží do 2 dny po obdržení platby vymazány.

Pozornost:

Pokud se chcete dostat zboží naléhavě, můžeme také poslat prostřednictvím EMS nebo UPS,DHL atd. Budete muset zaplatit určitou nákladní více . Kontaktujte nás první, pokud chcete změnit EMS,UPS,DHL atd.

Pokud nejste spokojeni s vaším nákupem,z jakéhokoliv důvodu,dejte nám vědět.Budeme neprodleně nahradit položku nebo vám znovu náhrady,je to tak jednoduché. Přepravní a manipulační poplatky jsou nevratné. Nákladní pro posílat zpět a re-send by měla být hradí kupující. Pro vaši ochranu, prosím pojištěného balíku.

Pokud se vám produkty mají nějaké vady nebo zpoždění, prosím, nepoužívejte otevřený případ, nebo ne opustit Negativní A Přírodní zpětnou vazbu, to nemůže vyřešit veškeré problémy .Ale řekněte nám, budeme v našich silách vyřešit to.

Pokud jste spokojeni s vaším nákupem, jsme upřímně doufám, že si můžete nechat nám pozitivní zpětnou Vazbu a čtyři 5-hvězdičkový Podrobné Prodávající Hodnocení (DSR), které jsou životně důležité pro růst naší malé firmy.

Akceptujeme platby přes Aktualni-nabidka-prace.cz. Pokud nemáte Aktualni-nabidka-prace.cz účet, prosím, registrované pro sebe ve (http://Aktualni-nabidka-prace.cz). Platba musí být obdržena do 5 dnů po aukce skončila. Prosím, ujistěte se, že máte v úmyslu koupit nebo schopni platit ve stanovené lhůtě, než nabídky. Nezaplacené spor bude podán na Aktualni-nabidka-prace.cz pro jiné než splatné uchazečů.

PROSÍM, nenechte nás nechává v 1, 2, 3 nebo 4-hvězdičkový Podrobné Prodávající Hodnocení, protože jsou rovná negativní zpětnou vazbu. Pouze 5-Podrobné Prodávající Hodnocení jsou vítány.

Štítky:Koncové Víko, Dělostřelectvo Génius Upgrade, 12v Chladnější Box, Ender3 V2, Průša 3d Tiskárny Diy, Vedení šroubu, Voron, 70 Tiskárny, 5v Střídavý Motor, Ender 2 Tiskárny.

stav Nové
Značka Funssor
Původ KN(Původu)
Typ Položky Ventilátor
Číslo Modelu 14GT-2
Jméno Funssor
UPC Neplatí

Napsat svou recenzi!

CR 10/CR 7/CR-8/Ender 3D tiskárny DIY Kovové Chladicí Ventilátor Kryt tiskové hlavy, ventilátor potrubní

Napsat svou recenzi!

Související produkty