Lambda sonda modul O2 koncentrace detekce Sériový výstup Elektrochemický senzor kyslíku 4OXV ME2-O2

1 010.05 Kč

Dostupnost: Skladem

a570

Sériové kyslíku senzor modul

popis produktu:

Modul zesiluje analogový výstupní signál z lambda-elektrochemické snímače a odešle ji na STM32 mikroregulátorové ADC pořízení přístavu. Po vnitřní filtrování provozu STM32 mikroregulátorové, koncentrace kyslíku ve vzduchu je vypočtena a pak výstup ze sériového portu. Modul je kompatibilní s elektrochemické sondy jako 4OXV, ME2-O2, AAY80-390R. Modul používá vysoce přesný rail-to-rail operační zesilovač, AD86xx zesilovač obvod, integrovaný ARM Cortex M0 32-bitový PROCESOR, 12-bit ADC vzorkování, sériový port výstupní koncentrace kyslíku, kalibrace výstupní hodnoty prostřednictvím sériového portu kalibrace, přenosová rychlost 115200.

V závislosti na elektrochemickém principu, na elektrochemický senzor plynu používá měřeného plynu generovat příslušné oxidačně-redukční reakce na pracovní elektrodě a proti elektrodu senzoru a vypouštění elektrického náboje, a tvoří proud přes vnější obvod, a proud je úměrný koncentraci plynu, čímž se dosáhne cíle. Kvantitativní měření zemního plynu.

Použitelné plochy:

To může být použit v automobilovém průmyslu, domácí, laboratoř, uhlí, oceli, petrochemický, lékařský a ostatní měření prostředí.

Hlavní rysy:

1. Lambda sondy rozsah měření (%): 0-30

2, životnost: > 24 měsíců dosáhnout 85% původní signál

3, velikost (mm): Φ20.3 × 16.8 mm

4. Výkon: 80 - 120 µA @ 22°C, 20.9% O2

5, linearita (ppm):

串口接收氧气浓度

Štítky:Kyslík Koncentrátor, Kyslíku Koncentrátor Lékařské 9l, Citicel, Snímač Průtoku, O2 Senzor, Elektrochemický Senzor, Pyrometr Senzor, Olivový Oxygene Koncentrátor, Klec Pro Iphone, Auto Dešťový Senzor.

Typ Snímače Holzer

Napsat svou recenzi!

Lambda sonda modul O2 koncentrace detekce Sériový výstup Elektrochemický senzor kyslíku 4OXV ME2-O2

Napsat svou recenzi!

Související produkty