Bílé Tylu Spodničku pro Styl Čáry Svatební Šaty 4-Vrstvy Č. Hoops Svatební Doplňky, Dlouhá Spodnička Zdarma Velikost

207.85 Kč

Dostupnost: Skladem

a684

Popis produktu: vykostěné sukně je vyrobena ze 4 vrstev pevných sítí, které můžete udělat svatební šaty dokonale přítomen přirozený obrys bez jakékoliv stopy ocelový prsten.Je nepostradatelným doplňkem pro nevěsty svatební a fotografické studio fotografování na svatební den, kostýmů a jiných příležitostech.

návod k výrobku:

1. Obrázek stylů, vzorů a barev mohou být použity pouze pro referenční.V důsledku různých monitorů, barvy se mohou lišit od skutečných ty...

2. Díky speciálnímu materiálu mesh, tento produkt je komprimován po balíček je otevřen pro první čas, například nerovnosti, zou, a náhodné rolích, a to není tak velký jako na obrázku.To není problém s kvalitou, protože je nabitý stejně jako je to možné.Prosím, pochopit!

3. Vzhledem k odlišné výrobní šarže výrobce, textura surovin bude pokaždé jiný (jako jsou barva, měkkost čisté příze, velikost ok, apod.).Zákazníci, kteří si místo dlouhodobé objednávky, prosím, věnovat pozornost, to není naše stealWork změny.

Štítky:šaty Letní Bílé, šaty St, Spodnička Spodnička, Květina Z Juty, Spodnička žena, Big Velikost Svatební šaty, Dívka Spodnička, Krajky, Tylu Spodnička, Hnědá Spodnička Dlouho, Nevěsta Šaty.

Styl Na Trati Dlouhé Svatební šaty Spodničku
Původ KN(Původu)
Název Oddělení Dospělé
Délka 100cm
Typ Položky spodnička
Materiál Akryl
Technics Prohrábnout
barva Bílá
Velikost Waist 60cm-83cm

Napsat svou recenzi!

Bílé Tylu Spodničku pro Styl Čáry Svatební Šaty 4-Vrstvy Č. Hoops Svatební Doplňky, Dlouhá Spodnička Zdarma Velikost

Napsat svou recenzi!

Související produkty