My Jako Kudrnaté Svazky s Uzavření #4 Světle Hnědé Lidské Vlasy Svazky s Uzávěrem Non-remy 3ks Brazilské Vlasy Tkát Rozšíření

1 494.00 Kč

Dostupnost: Skladem

a84579

My Jako Norek Brazilské Vlasy Tkát Kudrnaté Svazky s Uzavření #4 Světle Hnědé Lidské Vlasy Svazky s Uzávěrem Non-remy Vlasy 3ks Materiál 100% Lidské Vlasy Lidských Typ Vlasů Vlasy Tkát s Uzavření Položky za Balíček 3 Svazky s 1 Uzavření Jednotku Hmotnosti Balíku Vlasů: 100g(+/-5g)/kus. Krajky Uzavření: 30-50g záviset na délce. Textura Vlnité Vlasy Útek Stroj Dvojité Útku Tangle zdarma Bez Prolití Barvy Čistě Barevný #4 Světle Hnědá k Dispozici Struktura Vlasů Tělo Vlna/Rovný/Volná Vlna/Hluboké Vlna, a tak dále Shipping 3-5 pracovních dnů DHL/Fedex/UPS

Otázka 1: Proč nemohu zaplatit objednávku ?

A: měli Byste vyplnit správnou credict karty informace kdy to, platby, ne debetní kartě a kreditní karty by měly být spojeny do vašeho účtu Aktualni-nabidka-prace.cz. Jakýkoliv dotaz ,kontaktujte nás poprvé .

Otázka 2: Proč Barvy Prodlužování Vlasů nemusíte Vypadá Přesně Jako Obrázky Show, nebo Popis Říká, že?

A : Různé sledovat mají různé displeje. Stejné číslo barvy může mít trochu barvy rozdíl. Můžete barvení vlasů, pokud potřebujete jinou barvu.

Otázka 3: Proč Jsou Mé Vlasy Rozšíření Získání Tangle ?

A: Vaše Vlasy mohou tangle v důsledku sucha, oleje a nečistoty build-up, slané vody, chlóru a ne česání ( široký zub hřeben ) vaše vlasy denně ujistěte se, že umýt a stav vašich vlasů alespoň jednou týdně,dvakrát týdně je lepší. Použijte hydratační kapky či konzultovat váš stylista pro další pomoc.

Q 4: Mohla by Být Barvené Vlasy A Žehlička-tv s plochou ?

A: je To panenské vlasy, tak by mohl být barvené a železo-ploché, žehlička ploché prosím, ne vyšší než 150 ° C, nebo vlasy budou zničeny.Také vlasy se vrátí do své přirozené vlnité po mytí nebo železa-tv s plochou.

Otázka 5 : Jak Měřit Naše Vlasy ?

A: Pro kudrnaté a vlnité vlasy, To by měly být natažené rovně, když budete měřit délku.

Štítky:Brýle Světle Hnědá, černá Hvězda Vlasy, Curl Magie, WIGIRL, Barmské Vlasy, 13x4 Tělo Vlna Krajka čelní, Beaudiva, Vlasy W, Všechny Běžecké Boty, 99j Krajky Uzavření.

Doprava 3-5 Pracovních Dnů prostřednictvím Fedex, DHL UPS
Oem Velkoobchodní Factory Cena
Nejdelší Vlasy Poměru >=15%
Vlasy Bundle Délka 10"-24"
Lidské Typ Vlasů Brazilské Vlasy
Krajky Uzavření Části Konstrukce Volné Části
barva Barevné #4 Světle Hnědá
Materiál Třídy Non-remy Vlasy
K Dispozici Textura Tělo Vlna/Rovný/Volná Vlna/Hluboké Vlna
Krajky Uzavření Délka 10palcový-22inch
Položky za Balení 3Pieces Vlasy Svazky s Krajky Uzavření
Textura Kudrnaté
Číslo Modelu Lidské Vlasy Svazky S Uzavření
Vlasy Útek Stroj Double Weft
Bleachability Tmavší Barvy
Lidské Vlasy Uzavření Velikosti 4x4
Značka MY JAKO

Napsat svou recenzi!

My Jako Kudrnaté Svazky s Uzavření #4 Světle Hnědé Lidské Vlasy Svazky s Uzávěrem Non-remy 3ks Brazilské Vlasy Tkát Rozšíření

Napsat svou recenzi!

Související produkty