Pro Xbox Jeden Bezdrátový Gamepad Remote Controller Mando Controle hry Zdarma Pro Xbox One PC, Herní Joystick Joypad Pro Xbox One ŽÁDNÉ LOGO

934.71 Kč

Dostupnost: Skladem

a857

Rozdíly mezi těmito regulátory

Prosím, podívejte se na obrázek pečlivě, jiný model, mají některé rozdíly ve funkci, pokud stále máte problém, prosím, kontaktujte nás!

Bezdrátový Ovladač

Tento herní ovladač má vynikající automatické připojení. Použití vysoce výkonné čipy, gamepad ve hře má lepší stabilitu, vysoce přesné 360° Rockeři, zpoždění je téměř nulová, podporovat všechny druhy zařízení se systémem android. Podpora pro Xbox one a PC.S lidským tělem křivka design, nebudete se cítit unaveni, i když jste závislý na hře na dlouhou dobu.

Upozornění:pokud potřebujete připojit s PC, pak budete potřebovat PC přijímač, je to PC přijímač je odkaz, klikněte na něj teď :https://Aktualni-nabidka-prace.cz/item/32841088338.html?spm=2114.12010612.8148356.38.6a24f4dayq68mm

Vibrační Funkce

Navrhli jsme 2 vibrační motory pro tento gamepad, tak, že můžete zažít radost ze hry lepší! Silné vibrační zpětné vazby pro osobní herní zážitek, Ať se hráč cítí, jako by se na bitevním poli.

Podpora Pro Xbox One

Tento řadič může podporovat pro Xbox One/Slim/X, speciálně navržen pro použití s pro Xbox One konzole s přesnou dispozicí, která je ideální jako náhradní nebo přídavný řadič.

Podpora PC

Tento gamepad také podpora PC, kompatibilní s WINDOWS XP, WIN7, WIN8 a WIN10 operační systém(Upozornění: Pokud chcete, správce, práce na PC, použijte, prosím, přijímač)

Napájení Úspora

Nízká spotřeba infračervené připojení!Tento ovladač vyžaduje dvě AA baterie. Vzhledem k otázky bezpečnosti během přepravy, náš balíček neodešle baterie. Zákazníci potřebují, aby si je koupit v místních obchodech.

Ergonomický Design

Gamepad je navržen s 3D rocker, 360° vysoká přesnost .

Pohodlné křížek design pro více flexibilní a přesné řízení!

Ergonomické rukojeti, Non-slip textura, matný pocit, dlouhodobou přilnavost, není unavený.

Tento řadič ve stylu joy pad poskytuje maximální kontrolu pro vaše oblíbené hry.

Umístění, citlivosti a přesnosti jsou vysoké.

Vysoce Citlivé Tlačítko

Všechny řadiče prošel přísnou opakovat stisky kláves test, zajistit dobrý výkon z tlačítek , poskytují stabilitu a v podstatě žádné herní zpoždění.

Vysoce kvalitní citlivé na tlak D-Pad, 360° bez mrtvá zóna joysticku, vysoká citlivost a přesnost tlačítko akce, vám nejrychlejší herní zážitek.

Stabilní, Dlouhý Dosah Připojení

Vyspělá bezdrátová technologie zajišťuje stabilní připojení bez jakéhokoliv zpoždění, a nabízí dosah až 8 metrů (26.3 nohy), takže je možné vychutnat hraní z druhé straně místnosti.

Rozměry

Technické Specifikace

Balíček:

1ks X Wirless Bluetooth Ovladač Pro xbox One (Baterie nejsou součástí balení)

Vezměte prosím na vědomí : tento výpis jen bezdrátový ovladač ,Žádné LOGO, ŽÁDNÉ Baterie, ŽÁDNÝ Bezdrátový Přijímač.

Štítky:Android Bluetooth Gamepad, Bojová Hra řadič, Xbox 360 Controlls, Herní Ovladač Pc Recenze, Gamesir X1, Velký Xbox Controller, Xbox One, Gamepad Windows 7, Ovládání, Ovládání Pc.

Funkce 8 Mando Pro Xbox One
Balíček No
Funkce 2 Pro Xbox one Gamepad
Funkce 1 Pro xbox one controller
Kompatibilní Značka/Model Další
Značka youe zářil
Původ KN(Původu)
Funkce 6 Bezdrátový Dálkový Ovladač Pro xbox one
Funkce 4 pro xbox one Joystick
200000571 200002850
Funkce 9 Hry Zdarma Pro Xbox One
Funkce 3 Pro Xbox one Joypad
Certifikace CE
Funkce 10 Pro Xbox One PC Joypad
Funkce 5 Pro xbox one controle

Napsat svou recenzi!

Pro Xbox Jeden Bezdrátový Gamepad Remote Controller Mando Controle hry Zdarma Pro Xbox One PC, Herní Joystick Joypad Pro Xbox One ŽÁDNÉ LOGO

Napsat svou recenzi!

Související produkty