Montessori dětské Vzdělávací Raného Vzdělávání, Digitální Hodiny, Dřevěné Hračky, Kreativní Tvar Odpovídající Puzzle, Hračky, Dárky pro Děti

315.33 Kč

Dostupnost: Skladem

a967

popis produktu :

Název : dětské vzdělávací raného vzdělávání, digitální hodiny, dřevěné hračky

materiál : Dřevo

Velikost : 22*22 cm

Barva : obrázek barvy

Použitelné věk : nad 3 roky starý

Vlastnosti Produktu:

Výrobek je hračka pro děti raného matematiky osvícení, které mohou být použity jako pomocné učební pomůcky pro Montessori vzdělávání.

Můžete rozpoznat barvu a počet dětí, naučit se počítat, zjistit, odpovídající vztahu mezi číslem a množstvím, a porovnat velikost, výšku a počet.

Hračky úvod :

Digitální osvícení hračky, nechat dítě naučit počítat, ruce, ústa jako jeden, pro různé délky dřeva, tam je koncept délky, podle počtu barev, tečky, odpočítat příslušný počet barevných kruzích, tak, aby se pochopit, barvy, a provádět jednoduché sčítání a odčítání operace. Je velmi vědecké matematické osvícení učebních pomůcek, vhodný pro předškolní děti učit se matematiku. Hračky jsou leštěné hladké, bez otřepů, bezpečnostní barvy bez zvláštní vůni, takže rodiče mohou být jisti.

Štítky:78 Paluba, Montessori Hračky, Montessori, Dřevěné Hračky Stromy, Dřevěné Hračky, Miluji Tě, Mahjong Nastavit, Vzdělávání Dětí, Vývojové Vzdělávací Hračky, Bingo Hra.

3C konfigurace kategorie Dřevěné hračky pod 14
Varování žádný oheň
Může být provedeno DIY Ano
Pohlaví Unisex
Kategorie Stavební Bloky
textura materiálu Vysoce kvalitní dřevo
Použitelné věk Přes 3 Roky starý
Číslo Modelu Tvar odpovídající hračky
Funkce Vzdělávací
Původ KN(Původu)
Materiál Dřevo
Věkové Rozmezí > 3 roky starý
Domino typ Kognitivní domino

Napsat svou recenzi!

Montessori dětské Vzdělávací Raného Vzdělávání, Digitální Hodiny, Dřevěné Hračky, Kreativní Tvar Odpovídající Puzzle, Hračky, Dárky pro Děti

Napsat svou recenzi!

Související produkty