Proplétat richard sander / close-up street karty magic trik / velkoobchod / doprava zdarma

208.48 Kč

Dostupnost: Skladem

a981

Teď 3ks pro 10%slevu

POPIS

Efekt

Půjčit si jakýkoli prsten z jakéhokoliv diváka, vlna zapalovač pod to a je to pryč! Divák se dívá dolů na své boty a teď visí smyčka tkanička je jejich vypůjčené prsten!

Prsten je rozvázal a pomalu vytáhl z krajky a vzhledem k tomu, zpět k divákovi...bez přepínačů! Žádné duplicitní kroužky Bez spínače Bez táhne nebo válcích Žádný Reset - Okamžitě Opakovatelné Úhel Důkaz Zbrusu nový princip v magii 10 úžasné zpracování zahrnuto Použití tenisky nebo Šaty boty Zničující reakce pokaždé!

Nikdy ohýbat dolů, nebo kamkoliv v blízkosti vaší obuvi kdykoli během účinek. Stejným vypůjčené prsten v ruce, je stejné vypůjčené prsten, který skončí visící ze smyčka tkanička sekund později!

Co Očekávat:

Dozvíte se, jak, protože všechny vypůjčené prsten zmizí a objeví vázána na své vlastní tkaničky! Obdržíte všechny rekvizity, a navíc celé délce DVD představovat všechny triky, tipy, manipulací a jemnosti. Připravte se vyhodit své publikum s Proplétat zázrak, prsten na tkaničku.

Dodáván rekvizity

Poštovné A Balné:

Objednávky jsou obvykle odeslány do 1-7 pracovních dnů po potvrzení platby přes China Post Airmail . To bude trvat asi 10-60 dní, aby se dospělo v závislosti na vaší lokalitě. Skutečná doba přepravy se může lišit, a je nejlepší odhaduje, ale není zaručena. Pokud se nemůžete dostat na post po 30 dnů ode dne, poslali jsme k vám , kontaktujte nás prosím přímo . Budeme s vámi vyřešit. Prosím, věřte nám, budeme poskytovat nejlepší služby s upřímný postoj. Kupující musí zaplatit S&H opět pro reshipping položky (s výjimkou špatně kupující adresa je napsal u nás), Jemné Připomenutí: Prosím, nezapomeňte nechat nám POZITIVNÍ zpětnou VAZBU A VŠECH PĚT STAR SAZBY, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby. A jsme rádi, že se vám zanechat pozitivní zpětnou vazbu taky! Nicméně v libovolném bodě v čase, pokud nejste spokojeni se svým nákupem, neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím TradeManager zprávy a budeme reagovat na vaše problémy co nejdříve! Pozitivní Ohlasy a Všech Pěti-Hvězdičkový Rychlost jsou pro nás velmi důležité, prosím, vzít další úvahy před odjezdem nás neutrální nebo negativní zpětné vazby. Vždy můžeme vyřešit jakýkoli problém v přátelské způsobem soukromě. Děkuji!!!

Štítky:Obě čerpadla, Háčkování Vlasy, Akvárium čerpadlo, Kamoer, Kouzelný Prsten Hračka, Kožený Náramek Pro Muže, Automatické Dávkování čerpadla, Náramek, Akvárium Peristaltické čerpadlo, Vlákno Syntetické.

Materiál Papír
Typ KARTY
Není Návod V Ceně Ano
Funkce Snadné
Výkon Formě Close-up Magic
Pohlaví Unisex
Číslo Modelu včetně Trik
Varování včetně Trik
Velikost One Size
Značka Hexahedron Magic
Věkové Rozmezí Dospělí

Napsat svou recenzi!

Proplétat richard sander / close-up street karty magic trik / velkoobchod / doprava zdarma

Napsat svou recenzi!

Související produkty